درباره ما

همه چیز از خیال انگیزی باغ‌¬های زیبای پسته‌ ی انار آغاز شد. انار شهر کوچکی در شمال غرب استان کرمان است که محصول معروف آن پسته است. ما در شرکت تکین دشت خشکبار جنوب به دنبال تولید محصولاتی بودیم تا علاوه بر اینکه نماینده کیفیت و اصالت محصولات شهرمان باشد بتواند با کمک نـوآوری‌های موجود در صنایع غذایی، ذایقه‌ های متنوع‌ تری را در برگیرد. برند هپـی چو به همین منظور در سال ۱۴۰۰ خلق شد تا با تکیه بر پشتوانه چند صد ساله‌ ی پرورش پسته در باغ های شهر انار، سفیر شایسته‌ ای برای سفر به بازارهای بین‌المللی نیز باشد. محصولات برند هپی چو بر پایه مغزیجات مرغوب و اصیل، فرآوری شده‌ اند و تلاش می کنند تا با تجربه خوشایند یک طعم دلچسب، لبخند رضایت بر لب بنشانند.

هپی چو در تلاش است تا با تکیه بر اصالت و کیفیت پسته‌های این منطقه شادی تجربه یک طعم دلچسب را با دیگران به اشتراک بگذارد و در این راه فناوری به روز و پیشرفته صنایع غذایی و نیروی متخصص را به خدمت می گیرد.

ماموریت هپی‌چو توسعه محصولات مختلف بر پایه مغزیجات متنوع و مرغوب است. در کنار تعهد به تولید محصولاتی خوش‌طعم و سلامت، برایمان اهمیت دارد که محصولات هپی‌ چو را با چه ظاهری دریافت می‌ کنید. ما سعی می‌ کنیم تا در این کار خلاق و نوآور باشیم و توجهی که شایسته مخاطبان خود می‌دانیم را در کیفیت بسته‌ بندی‌ها هم لحاظ کنیم.

همانطور که هپی‌چو مبتنی بر تولید محصولی بومی است و می‌ کوشد تا تجربه های جدیدی را از یک محصول اصیل و با قدمت خلق کند، از همراهی سرمایه های ارزشمند انسانی بومی هم بهره برده است و خوشوقتیم اعلام کنیم که در توسعه اشتغال‌ زایی در منطقه سهمی داشته‌ ایم.